Artikelcode (SKU): 586656 SKU leverancier: CEPC180300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586656
EAN 8714452215128
SKU leverancier CEPC180300
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM