Artikelcode (SKU): 586657 SKU leverancier: CEPC230300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586657
EAN 8714452215135
SKU leverancier CEPC230300
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM