Artikelcode (SKU): 586659 SKU leverancier: CEPS115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586659
EAN 8714452215159
SKU leverancier CEPS115300
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM