Artikelcode (SKU): 586660 SKU leverancier: CEPS125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586660
EAN 8714452215166
SKU leverancier CEPS125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM