Artikelcode (SKU): 586661 SKU leverancier: CEPS230300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586661
EAN 8714452215197
SKU leverancier CEPS230300
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM