Artikelcode (SKU): 586662 SKU leverancier: CEPS300500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586662
EAN 8714452215227
SKU leverancier CEPS300500
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30,00 MM
Segmenthoogte 4 MM