Artikelcode (SKU): 586663 SKU leverancier: CEPS350500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586663
EAN 8714452215234
SKU leverancier CEPS350500
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 30,00 MM
Segmenthoogte 4 MM