Artikelcode (SKU): 586664 SKU leverancier: CES1153010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586664
EAN 8714452029213
SKU leverancier CES1153010
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM