Artikelcode (SKU): 132438 SKU leverancier: CES1253010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132438
EAN 8714452029220
SKU leverancier CES1253010
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM