Artikelcode (SKU): 586665 SKU leverancier: CES1503010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586665
EAN 8714452029237
SKU leverancier CES1503010
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM