Artikelcode (SKU): 586666 SKU leverancier: CES1803010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586666
EAN 8714452029244
SKU leverancier CES1803010
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM