Artikelcode (SKU): 132439 SKU leverancier: CES2303010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132439
EAN 8714452029251
SKU leverancier CES2303010
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM