Artikelcode (SKU): 586667 SKU leverancier: CFH115301120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586667
EAN 8714452011928
SKU leverancier CFH115301120
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Toepassing Harde materialen
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM
Segmentbreedte 11 MM