Artikelcode (SKU): 586668 SKU leverancier: CFH115301620
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586668
EAN 8714452104583
SKU leverancier CFH115301620
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Toepassing Harde materialen MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM
Segmentbreedte 16 MM