Artikelcode (SKU): 586669 SKU leverancier: CFH115301720
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586669
EAN 8714452104569
SKU leverancier CFH115301720
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Toepassing Harde materialen MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM
Segmentbreedte 17 MM