Artikelcode (SKU): 586671 SKU leverancier: CFJ115301610
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586671
EAN 8714452104576
SKU leverancier CFJ115301610
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Toepassing Zachte materialen MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM
Segmentbreedte 16 MM