Artikelcode (SKU): 586670 SKU leverancier: CFJ115300010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586670
EAN 8714452011638
SKU leverancier CFJ115300010
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Toepassing Zachte materialen MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM
Segmentbreedte 17 MM