Artikelcode (SKU): 845387 SKU leverancier: CKB1153000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 845387
EAN 5420022775055
SKU leverancier CKB1153000
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM