Artikelcode (SKU): 845388 SKU leverancier: CKB1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 845388
EAN 5420022775062
SKU leverancier CKB1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM