Artikelcode (SKU): 586672 SKU leverancier: CNA3004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586672
EAN 8714452110423
SKU leverancier CNA3004DC0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM