Artikelcode (SKU): 586673 SKU leverancier: CNA3005DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586673
EAN 8714452110430
SKU leverancier CNA3005DC0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM