Artikelcode (SKU): 132441 SKU leverancier: CNA3504DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132441
EAN 8714452110447
SKU leverancier CNA3504DC0
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM