Artikelcode (SKU): 132442 SKU leverancier: CNA4004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132442
EAN 8714452110461
SKU leverancier CNA4004DC0
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM