Artikelcode (SKU): 132443 SKU leverancier: CNA5004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132443
EAN 8714452110485
SKU leverancier CNA5004DC0
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM