Artikelcode (SKU): 132444 SKU leverancier: CNA6004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132444
EAN 8714452110492
SKU leverancier CNA6004DC0
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM