Artikelcode (SKU): 586674 SKU leverancier: CNA7004D00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586674
EAN 8714452109359
SKU leverancier CNA7004D00
Merk CARAT
Diameter 700 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM