Artikelcode (SKU): 586675 SKU leverancier: CNAB300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586675
EAN 8714452109724
SKU leverancier CNAB300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM