Artikelcode (SKU): 586676 SKU leverancier: CNAB300500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586676
EAN 8714452109731
SKU leverancier CNAB300500
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM