Artikelcode (SKU): 132445 SKU leverancier: CNAB350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132445
EAN 8714452109748
SKU leverancier CNAB350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM