Artikelcode (SKU): 586677 SKU leverancier: CNAB400400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586677
EAN 8714452109762
SKU leverancier CNAB400400
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM