Artikelcode (SKU): 132446 SKU leverancier: CNAB450400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132446
EAN 8714452109779
SKU leverancier CNAB450400
Merk CARAT
Diameter 450 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM