Artikelcode (SKU): 586678 SKU leverancier: CNAB500400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586678
EAN 8714452109786
SKU leverancier CNAB500400
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM