Artikelcode (SKU): 132447 SKU leverancier: CNAB600400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132447
EAN 8714452109793
SKU leverancier CNAB600400
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM