Artikelcode (SKU): 132448 SKU leverancier: CNAB650400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132448
EAN 8714452002568
SKU leverancier CNAB650400
Merk CARAT
Diameter 650 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM