Artikelcode (SKU): 586681 SKU leverancier: CNB3004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586681
EAN 8714452096888
SKU leverancier CNB3004000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM