Artikelcode (SKU): 586682 SKU leverancier: CNB3504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586682
EAN 8714452096895
SKU leverancier CNB3504000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM