Artikelcode (SKU): 586683 SKU leverancier: CNC2504DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586683
EAN 8714452110300
SKU leverancier CNC2504DC0
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM