Artikelcode (SKU): 586684 SKU leverancier: CNC3004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586684
EAN 8714452110324
SKU leverancier CNC3004DC0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM