Artikelcode (SKU): 586685 SKU leverancier: CNC3005DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586685
EAN 8714452110331
SKU leverancier CNC3005DC0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM