Artikelcode (SKU): 132449 SKU leverancier: CNC3504DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132449
EAN 8714452110348
SKU leverancier CNC3504DC0
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM