Carat CNC Standaard 400x25,4 beton tafel(vp=1) ref. CNC4004DC0
Delen:
Artikelcode (SKU): 586686 SKU leverancier: CNC4004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586686
EAN 8714452011133
SKU leverancier CNC4004DC0
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 10 MM
Diameter (asgat) 25,4 MM
Diameter (zaagblad) 400 MM