Artikelcode (SKU): 586687 SKU leverancier: CNC4504D00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586687
EAN 8714452110379
SKU leverancier CNC4504D00
Merk CARAT
Diameter 450 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM