Carat CNC Standaard 500x25,4 beton tafel(vp=1) ref. CNC5004DC0
Delen:
Artikelcode (SKU): 586688 SKU leverancier: CNC5004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586688
SKU leverancier CNC5004DC0
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 10 MM
Diameter (asgat) 25,4 MM
Diameter (zaagblad) 500 MM