Artikelcode (SKU): 132450 SKU leverancier: CNC6004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132450
EAN 8714452110393
SKU leverancier CNC6004DC0
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM