Artikelcode (SKU): 586689 SKU leverancier: CNC7004D00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586689
EAN 8714452109366
SKU leverancier CNC7004D00
Merk CARAT
Diameter 700 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM