Artikelcode (SKU): 586690 SKU leverancier: CNCB300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586690
EAN 8714452109564
SKU leverancier CNCB300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM