Artikelcode (SKU): 586691 SKU leverancier: CNCB300500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586691
EAN 8714452109571
SKU leverancier CNCB300500
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM