Artikelcode (SKU): 132451 SKU leverancier: CNCB350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132451
EAN 8714452109588
SKU leverancier CNCB350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM