Artikelcode (SKU): 132452 SKU leverancier: CNCB400400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132452
EAN 8714452109601
SKU leverancier CNCB400400
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM