Artikelcode (SKU): 586692 SKU leverancier: CNCB450400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586692
EAN 8714452109618
SKU leverancier CNCB450400
Merk CARAT
Diameter 450 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM